Saša Milivojevs: VIKIPĒDIJA IR NAIDA UN ĻAUNUMA TĪKLS
Saša Milivojevs (serbu: Saša Milivojev) ir slavens rakstnieks, dzejnieks, žurnālists un politiskais analītiķis... Viens no visvairāk lasītajiem autoriem Serbijā, viņš ir piecu grāmatu autors un daudzām slejām, kas publicētas dažādos ikdienas laikrakstos. Viņš ir romāna “Zēns no dzeltenās mājas” un politisko runu autors. Viņa darbi ir tulkoti aptuveni divdesmit valodās visā pasaulē.
 

Biogrāfija

 

 

Saša Milivojevs
VIKIPĒDIJA IR NAIDA UN ĻAUNUMA TĪKLS


English اللغة العربية Srpski China flag Russian flag

 

 

Kolonna, 14.05.2024. SAŠA MILIVOJEV

 

Mēs pieprasām kolektīvu rīcību no interneta meklētājprogrammām, lai apturētu Vikipēdiju un pārtrauktu tās satura indeksēšanu.

Vikipēdija ir dezinformācijas bedre, melu, diskriminācijas un naida tīkls, kas, falsificējot vēsturi, apdraud zināšanu avotu nākamajām paaudzēm.Саша Мілівоєв

Vikipēdijas rediģēšanas kopiena, kas it kā ir "atvērta visiem", ir pilna ar indoctrinētiem idiotiem, kuri veicina savas politiskās dienas kārtības zem "neitralitātes" aizsega. Ja jūs esat neatkarīgs kā autors, ja jūs esat ārpus globalistiskās sistēmas, ja jūs domājat patstāvīgi, ja jūs nerakstāt slavas dziesmas okupantam, ļaundarim, tad jums nav vietas Vikipēdijā; jūs tiksiet monstruāli sodīts. Apgalvojot, ka tā ir "brīvā enciklopēdija", Vikipēdija ir viena no lielākajām 21. gadsimta meliem.

Sātaniskā-globalistiskā propaganda ir atradusi auglīgu augsni tās virtuālajās sienās, veidojot naratīvus un falsificējot vēsturi. Mēģinājumi izaicināt šos naratīvus bieži sastopas ar naidīgumu un pretestību, tālāk nostiprinot platformu kā naida un neiecietības bedri. Turklāt ir svarīgi teikt, ka Vikipēdija ir idiotisma perēklis, kur vara pieder neinformētajiem un nekvalificētajiem. Raksti, kas neatbilst viņu politiskajām iecienītībām, tiek monstruāli dzēsti ar redaktoru starpniecību, un dezinformācija izplatās kā ugunsgrēks. Diskriminācija pret disidentiem Vikipēdijā ir brutāla, un Hitlers bija liberālāks.

Vikipēdijas tā sauktā "apņemšanās uz pārbaudāmību un neitralitāti" nav nekas cits kā fasāde, kuru viegli manipulē tie, kuriem ir līdzekļi un motivācija to darīt. Raksti ir piepildīti ar puspatiesībām un tiešiem meliem, rūpīgi izveidoti, lai veicinātu noteiktas dienas kārtības.

Mēs visi esam atbildīgi par ļaunumu, ko sauc par Vikipēdiju, neatkarīgi no tā, vai tas ir ar mūsu ieguldījumiem, mūsu klusumu vai mūsu paļaušanos uz viņu nepatieso informāciju. Ja mēs vēlamies glābt to, kas palicis no mūsu kolektīvajām zināšanām, mums ir jāsaskaras ar neglītumu, kas slēpjas Vikipēdijas dziļumos, un jāpieprasa labāks no tiem, kas apgalvo, ka "kalpo patiesības meklējumiem".

Kas patiesi satraucošs ir tas, ka diskriminācija Vikipēdijā ne tikai ietekmē individuālos radītājus un autorus, bet arī izkropļo kolektīvo izpratni par realitāti, izpratni par vēsturi, kultūru un mākslu. Cenzējot atšķirīgās balsis un veicinot homogenizētus naratīvus, Vikipēdija slāpē radošumu un kavē piekļuvi dažādiem vēstures un kultūras interpretācijas veidiem.

Turpinot cīņu par intelektuālo brīvību un iekļaušanu, viens no spēcīgākajiem pretiniekiem nav politisks režīms vai korporatīvs konglomerāts, bet šķietami "neitrālais zināšanu tiesnesis": Vikipēdija. Interneta enciklopēdija, kuru daudzi godina kā informācijas bastionu, diskriminē pret neatkarīgiem intelektuāļiem, māksliniekiem, autoriem, kuri neiekļaujas tās ideoloģiskajā formā. Tomēr cīņa pret šo aizspriedumu nevar tikt izcīnīta tikai ar indivīdiem: mēs pieprasām kolektīvu rīcību no interneta meklētājprogrammām, lai apturētu Vikipēdiju un pārtrauktu tās satura indeksēšanu.

Daudzi apgalvo, ar miljonu piemēru, ka platforma sistemātiski dzēš rakstus par radītājiem un autoriem, kuri neiekļaujas izveidotajās sistēmās vai politiskajās piederībās, veicinot izslēgšanas un nicinājuma kultūru pret tiem, kuri domā savādāk. Šāda diskriminācija ne tikai grauj balsu dažādību Vikipēdijā, bet arī izplata naidu pret indivīdiem ar alternatīviem uzskatiem.

Pat dzejnieki netiek saudzēti no Vikipēdijas diskriminējošās prakses. Viņu darbi, ja tie tiek uzskatīti par politiski neērtiem vai nepietiekami saskaņotiem ar platformas dogmu, tiek pastumti malā, liedzot tiem pelnīto atzinību. Raksti par slaveniem un visā pasaulē atzītiem dzejniekiem tiek monstruāli dzēsti ar Vikipēdijas redaktoru starpniecību, kamēr Vikipēdijas dibinātājs tiek slavēts 170 valodās. Es vēlētos atgādināt šim kungam, ka viņš neizgudroja karsto ūdeni, ka viss Vikipēdijas saturs nav viņa personīgais intelektuālais īpašums, bet gan globālās masas intelektuālais īpašums. Katra uzrakstītā teikuma autortiesības var tikt monetizētas. Tāpēc miljoniem cilvēku visā pasaulē, kuri rakstījuši Vikipēdijai, var prasīt samaksu par savu intelektuālo ieguldījumu. Kungs nav pietiekami daudz naudas, lai visus atlīdzinātu.

Cilvēcei ir kauns, ka Google turpina izvirzīt Vikipēdijas lapas uz meklēšanas rezultātu augšgalu, veicinot neziņas un dezinformācijas ciklu. Legitimizējot platformu, kas ir apgrūtināta ar fašismu, idiotismu, diskrimināciju, propagandu un nepatiesu vēsturi.

Ir pienācis laiks interneta meklētājprogrammām atzīt savu lomu kā informācijas sargiem un atbildīgi pārvaldīt savu ietekmi. Google, Bing, Yahoo un citiem ir milzīga vara veidot tiešsaistes ainavu, nosakot, kuri avoti tiek izvirzīti un kuri tiek marginalizēti. Apturot Vikipēdiju un atsakoties indeksēt tās saturu, šīs meklētājprogrammas var nosūtīt spēcīgu ziņu: digitālajā laikmetā nav vietas diskriminācijai un cenzūrai.

Vikipēdijas ietekme uz naida, vardarbības, starptautisko konfliktu un karu izraisīšanu arī būtu jāizmeklē un atbildīgajiem būtu jāsauc pie atbildības. Ļaunuma avots ir jāpārtrauc.

 

 

Tulkojis robots

🤖

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

萨沙•米利沃耶夫      Saşa Milivoyev      サーシャ・ミリヴォエフ      Sasha Milivoyev

साशा मिलीवोएव      Саша Миливойев      ساشا میلیوویف      Saša Milivojev

Σάσα Μιλιβόγιεφ      Sasa Milivojev      Sacha Milivoyév      Sascia Milivoev

Sasza Miliwojew      Sacha Milivoev      Sasha Milivojev      ሳሻ ሚሊቮዬቭ

Саша Миливоев      Саша Миливојев      ساشا ميليفويف

 

 

 

 

www.sasamilivojev.com

Saša Milivojevs © Visas tiesības aizsargātas