Saša Milivojevas: VIKIPEDIJA YRA NEAPYKANTOS IR BLOGIO TINKLAS
Saša Milivojevas (serb. Saša Milivojev / Саша Миливојев) yra garsus rašytojas, poetas, žurnalistas ir politinis analitikas... Vienas iš labiausiai skaitomų apžvalgininkų Serbijoje, jis yra penkių knygų autorius ir daugybės straipsnių, paskelbtų įvairiuose dienraščiuose. Jis yra romano „Berniukas iš Geltonojo namo“ ir politinių kalbų autorius. Jo darbai buvo išversti į apie dvidešimt kalbų visame pasaulyje.
 

Biografija

 

 

Saša Milivojevas
VIKIPEDIJA YRA NEAPYKANTOS IR BLOGIO TINKLAS


English اللغة العربية Srpski China flag Russian flag

 

 

Stulpelis, 14.05.2024. SAŠA MILIVOJEV

 

Reikalaujame kolektyvinių veiksmų iš interneto paieškos sistemų sustabdyti Vikipediją ir nustoti indeksuoti jos turinį.

Vikipedija yra dezinformacijos balos, melų, diskriminacijos ir neapykantos tinklas, kuris, klastodamas istoriją, grasina užnuodyti žinių šaltinį ateities kartoms.Saša Milivojev

Vikipedijos redaktorių bendruomenė, neva „atvira visiems“, pilna indoktrinuotų kvailių, kurie po „neutralumo“ skraiste skleidžia savo politines darbotvarkes. Jei esate nepriklausomas autorius, jei esate už globalistinės sistemos ribų, jei galvojate savo galva, jei nerašote pagyrimų okupantui, niekšui, tada Vikipedijoje jums vietos nėra; būsite žiauriai nubausti. Vadinasi „laisvąja enciklopedija“, Vikipedija yra vienas didžiausių 21-ojo amžiaus melų.

Satanistinė-globalistinė propaganda rado derlingą dirvą jos virtualiose sienose, formuodama naratyvus ir klastodama istoriją. Bandant šiuos naratyvus ginčyti, dažnai susiduriama su priešiškumu ir pasipriešinimu, dar labiau cementuojant platformą į neapykantos ir netolerancijos balą. Be to, svarbu pasakyti, kad Vikipedija yra kvailystės veisykla, kurioje valdžią turi neinformuoti ir nekompetentingi žmonės. Straipsniai, neatitinkantys jų politinių užsiėmimų, redaktorių monstriškai ištrinami, o dezinformacija plinta kaip laukinė ugnis. Diskriminacija prieš nepritariančius Vikipedijoje yra brutali, o Hitleris buvo liberalesnis.

Vikipedijos vadinamoji „įsipareigojimas patikimumui ir neutralumui“ yra tik fasadas, kurį lengvai manipuliuoja tie, kurie turi priemones ir motyvaciją tai daryti. Straipsniai yra perkrauti pusiau tiesomis ir grynais melais, kruopščiai kuriais siekiama skatinti tam tikras darbotvarkes.

Mes visi esame atsakingi už blogį, vadinamą Vikipedija, nesvarbu, ar per mūsų įnašus, tylą, ar pasikliaujant jų klaidinga informacija. Jei norime išsaugoti tai, kas liko iš mūsų kolektyvinių žinių, turime susidurti su bjaurumu, slypinčiu Vikipedijos gelmėse, ir reikalauti geresnių iš tų, kurie teigia „tarnauti tiesos paieškai“.

Kas iš tikrųjų kelia nerimą, yra tai, kad diskriminacija Vikipedijoje ne tik paveikia individualius kūrėjus ir autorius, bet ir iškraipo kolektyvinį realybės suvokimą, istorijos, kultūros ir meno supratimą. Cenzūruodama nepritariančius balsus ir skatindama vienodintus naratyvus, Vikipedija užgniaužia kūrybiškumą ir trukdo prieigą prie skirtingų istorijos ir kultūros interpretacijų.

Nuolatinėje kovoje už intelektualinę laisvę ir įtrauktį, vienas iš sunkiausių priešininkų nėra politinis režimas ar korporatyvinis konglomeratas, bet tariamai „neutralus žinių arbitras“: Vikipedija. Interneto enciklopedija, kurią daugelis vertina kaip informacijos bastioną, diskriminuoja nepriklausomus intelektualus, menininkus, autorius, kurie neatitinka jos ideologinio modelio. Tačiau kova su šia šališkumu negali būti vykdoma vien tik individualiai: mes reikalaujame kolektyvinių veiksmų iš interneto paieškos sistemų sustabdyti Vikipediją ir nustoti indeksuoti jos turinį.

Daugelis teigia, pateikdami milijonus pavyzdžių, kad platforma sistemingai ištrina straipsnius apie kūrėjus ir autorius, kurie neatitinka nustatytų sistemų ar politinių priklausomybių, skatindama išskyrimo ir paniekos kultūrą tiems, kurie mąsto kitaip. Tokia diskriminacija ne tik pakerta balsų įvairovę Vikipedijoje, bet ir skleidžia priešiškumą žmonėms su alternatyviais požiūriais.

Net poetai nėra apsaugoti nuo Vikipedijos diskriminacinių praktikų. Jų darbai, jei laikomi politiškai nepatogiais arba nepakankamai atitinkančiais platformos dogmą, stumiami į šešėlį, atimant jiems nusipelnusį pripažinimą. Straipsniai apie garsius ir visame pasaulyje pripažintus poetus redaktorių monstriškai ištrinami, o Vikipedijos įkūrėjas giriamas 170 kalbų. Priminsiu tam tikram ponui, kad jis neišrado karšto vandens, kad visas Vikipedijos turinys nėra jo asmeninė intelektinė nuosavybė, bet visuotinių masių intelektinė nuosavybė. Kiekviena parašyta sakinio dalis yra autorių teisės objektas, kuris gali būti monetizuotas. Todėl milijonai žmonių visame pasaulyje, kurie rašė Vikipedijai, gali už savo intelektinį indėlį gauti atlygį. Ponas neturi pakankamai pinigų, kad visiems atlygintų.

Gėda žmonijai, kad „Google“ toliau kelia Vikipedijos puslapius į paieškos rezultatų viršūnę, tęsdama nežinojimo ir dezinformacijos ciklą. Legitimavimas platformos, kurioje vyrauja fašizmas, kvailystė, diskriminacija, propaganda ir melaginga istorija.

Laikas, kad interneto paieškos sistemos pripažintų savo vaidmenį kaip informacijos saugotojai ir atsakingai valdytų savo įtaką. „Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir kiti turi didžiulę galią formuojant interneto kraštovaizdį, nustatant, kurie šaltiniai yra aukštinami ir kurie yra marginalizuojami. Sustabdydamos Vikipediją ir atsisakydamos indeksuoti jos turinį, šios paieškos sistemos gali pasiųsti galingą žinią: skaitmeninėje epochoje nėra vietos diskriminacijai ir cenzūrai.

Taip pat reikėtų ištirti Vikipedijos poveikį kurstant neapykantą, smurtą, tarptautinius konfliktus ir karus, o kaltininkus reikia patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Blogio šaltinis turi būti sustabdytas.

 
 

Išversta roboto

🤖

 

 

 

 

 

 

 

 

 

萨沙•米利沃耶夫      Saşa Milivoyev      サーシャ・ミリヴォエフ      Sasha Milivoyev

साशा मिलीवोएव      Саша Миливойев      ساشا میلیوویف      Saša Milivojev

Σάσα Μιλιβόγιεφ      Sasa Milivojev      Sacha Milivoyév      Sascia Milivoev

Sasza Miliwojew      Sacha Milivoev      Sasha Milivojev      ሳሻ ሚሊቮዬቭ

Саша Миливоев      Саша Миливојев      ساشا ميليفويف

 

 

 

 

www.sasamilivojev.com

Saša Milivojevas © Visos teisės saugomos