Saša Milivojev: A WIKIPEDIA A GYŰLÖLET ÉS A GONOSZSÁG HÁLÓZATA
Saša Milivojev közismert orosz származású szerb író, költő, újságíró és politikai elemző... 2008 óta a Politika napilap kolumnistája, de az újság „TV Revija” című mellékletében ugyancsak jelennek meg írásai. 2009 óta  ír a Pravda újságnak. Munkáiban mélyrehatóan foglalkozik a szerbek múltjával. Legtöbbször a háborús bűnökkel foglalkozó jegyzeteiben hívta fel magára a közvélemény figyelmét. Sokan dicsérték, politikai ellenfelei viszont azt állították, hogy érvek és bizonyítékok nélkül tárja írásait az olvasók elé. Többször vádolták azzal, hogy műveiben megtéveszti az olvasókat és gyűlöletbeszédet szít. Költészetének a világ minden táján akad rajongója. A „When the Firefly is Gone” című könyvét 2010-ben mutatta be Kairóban. Egyiptomban különböző irodalmi összejövetelek vendége volt, ahol olyan híres írók méltatták munkásságát, mint Soha Zaky és Alaa Al Aswany (egyik legismertebb író a világon, a Kefaya ellenzéki politikai mozgalom alapítója). Szaúd-arábiai újságok az Isten iránti szeretetét emelik ki. Az egyiptomi lapok Saša Milivojevet „misztikus és meditáció irányultságú költőnek” nevezi. A „TV Revija”-nak exkluzív jelentette meg „Beszélgetés Allahhal” című versét.
 

 

 

Saša Milivojev
A WIKIPEDIA A GYŰLÖLET ÉS A GONOSZSÁG HÁLÓZATA


English اللغة العربية Srpski China flag Russian flag

 

 

Újságcikk, 2024. május 14.

 

Követeljük az internetes keresőmotorok kollektív fellépését, hogy felfüggesszék a Wikipédiát, és ne indexeljék annak tartalmát.

A Wikipédia a téves információk mocsara, egy hálózat a hazugságoknak, diszkriminációnak és gyűlöletnek, amely a történelmet hamisítva veszélyezteti a tudás forrását a következő generációk számára.Sacha Milivoyév

A Wikipédia szerkesztőközössége, amely állítólag "mindenki számára nyitott", tele van indoktrinált idiótákkal, akik politikai programjaikat a "semlegesség" látszatában hirdetik. Ha független vagy mint szerző, ha kívülálló vagy a globalista rendszeren, ha saját magad gondolkodsz, ha nem dicséred az elnyomót, a gonosztevőt, akkor a Wikipédiának nincs helyed; szörnyű büntetést fognak kiszabni rád. A Wikipédia a "szabad enciklopédia" állítása ellenére az 21. század egyik legnagyobb hazugsága.

A sátánista-globalista propaganda táptalajra talált virtuális falai között, formálva a narratívákat és hamisítva a történelmet. A próbálkozások ezeknek a narratíváknak a kihívására gyakran ellenségeskedéssel és ellenállással találkoznak, tovább megerősítve a platformot a gyűlölet és az intolerancia mocsarában. Ráadásul fontos megjegyezni, hogy a Wikipédia egy idióciák tenyészetévé vált, ahol az informálatlan és nem képzett emberek hatalma van. Azok a cikkek, amelyek nem egyeznek politikai elfoglaltságaikkal, szörnyű módon törlődnek a szerkesztők által, és a téves információ mint a tűz terjed. A különböző hangokkal szembeni diszkrimináció a Wikipédián brutalitása, és Hitler még liberálisabb volt.

A Wikipédia úgynevezett "kötelezettsége az ellenőrizhetőségre és semlegességre" nem más, mint egy álarc, könnyen manipulálható azok által, akiknek megvan rá az eszközük és a motivációjuk. A cikkek féligazságokkal és teljes hazugságokkal vannak tele, gondosan válogatva bizonyos célok előmozdítása érdekében.

Mindannyian felelősek vagyunk a Wikipédia által elkövetett gonoszságért, legyen az a hozzájárulásunk, a hallgatásunk vagy a hamis információikban való támaszkodásunk révén. Ha meg akarjuk menteni, ami megmaradt a közös tudásunkból, szembe kell néznünk a Wikipédia mélyében leselkedő csúnyasággal, és jobbat kell követelnünk azoktól, akik azt állítják, hogy "az igazság keresésének szolgálnak".

Az igazán aggasztó az, hogy a Wikipédia általános diszkriminációja nemcsak az egyéni alkotókra és szerzőkre van hatással, hanem torzítja a kollektív valóságértelmezést, a történelem, a kultúra és a művészet megértését is. A különböző történelmi és kulturális értelmezésekhez való hozzáférés akadályozásával a Wikipédia elfojtja a kreativitást.

Az intellektuális szabadság és befogadás folyamatos harcában az egyik legnagyobb ellenfél nem politikai rezsim vagy vállalati konglomerátum, hanem az állítólagos "semleges tudás bírája": a Wikipédia. Az internetes enciklopédia, amelyet sokan az információ bastionjaként tisztelnek, független intellektuálisokat, művészeket és szerzőket diszkriminál, akik nem illeszkednek az ideológiai formájába. Azonban ez az elfogultság elleni harc nem csak egyének által vívható: kollektív fellépést követelünk az internetes keresőmotoroktól, hogy felfüggesszék a Wikipédiát, és ne indexeljék annak tartalmát.

Sokan állítják, egymillió példával alátámasztva, hogy a platform rendszeresen törli azokat a cikkeket, amelyek nem illeszkednek a meglévő rendszerekbe vagy politikai hovatartozásokba, fenntartva ezzel a kizárás és megvetés kultúráját azok számára, akik másképp gondolkodnak. Az ilyen diszkrimináció nemcsak aláássa a különböző hangok sokszínűségét a Wikipédián, hanem ellenszenvet terjeszt az alternatív nézetekkel rendelkező egyénekkel szemben.

Még a költőket sem kíméli a Wikipédia diszkriminatív gyakorlata. Műveiket, ha politikailag kényelmetlenek vagy elégtelenül illeszkednek a platform dogmáihoz, az árnyékokba lökik, megfosztva őket az elismeréstől, amit megérdemelnek. A híres és globálisan elismert költőkről szóló cikkeket szörnyen törlik a Wikipédia szerkesztői, míg a Wikipédia alapítóját 170 nyelven dicsőítik. Emlékeztetném az érintett úriembert, hogy nem ő találta fel a meleg vizet, hogy a Wikipédia teljes tartalma nem a személyes szellemi tulajdonja, hanem a globális tömegek szellemi tulajdonja. Minden írott mondat szerzői jog alá esik, amelyet lehet pénzre váltani. Ezért a világ minden tájáról több millió ember, aki a Wikipédiáért írt, díjazhatja szellemi hozzájárulását. Az úriembernek nincs elég pénze, hogy mindenkit kárpótoljon.

Szégyen a humánumra, hogy a Google továbbra is a Wikipédia oldalait emeli ki a keresési találatok élére, fenntartva ezzel az ismeretlenség és a téves információk körforgását. Egy olyan platform legitimálása, amelyet fasizmussal, idióciával, diszkriminációval, propagandával és hamis történelemmel terheltek.

Ideje az internetes keresőmotoroknak felismerniük szerepüket az információ őrzőjeként, és felelősen kezelni befolyásukat. A Google, a Bing, a Yahoo és mások hatalmas hatalmat birtokolnak az online táj formálásában, meghatározva, hogy mely forrásokat emelnek ki, és melyeket marginalizálnak. A Wikipédia felfüggesztésével és annak tartalmának indexelésének megtagadásával ezek a keresőmotorok erőteljes üzenetet küldhetnek: nincs helye a diszkriminációnak és a cenzúrának a digitális korban.

A Wikipédia hatása a gyűlölet, a erőszak, a nemzetközi konfliktusok és háborúk felkorbácsolásában is vizsgálandó, és az ezért felelősöknek vádat kell emelni. Az élet forrását meg kell állítani.

 

 

 

 

Egy robot fordította

🤖

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saša Milivojev - Életrajz

 

 

 

 

 

 

 

 

萨沙•米利沃耶夫      Saşa Milivoyev      サーシャ・ミリヴォエフ      Sasha Milivoyev

साशा मिलीवोएव      Саша Миливойев      ساشا میلیوویف      Saša Milivojev

Σάσα Μιλιβόγιεφ      Sasa Milivojev      Sacha Milivoyév      Sascia Milivoev

Sasza Miliwojew      Sacha Milivoev      Sasha Milivojev      ሳሻ ሚሊቮዬቭ

Саша Миливоев      Саша Миливојев      ساشا ميليفويف

 

 

 

 

www.sasamilivojev.com

Saša Milivojev © Minden jog fenntartva