Saša Milivojev: WIKIPÉDIA JE SIEŤOU NENÁVISTI A ZLA
Saša Milivojev (sr. Саша Миливојев) je slávny spisovateľ, básnik, novinár, stĺpkar a politický analytik... Jeden z najčítanejších publicistov v Srbsku, je autorom piatich kníh a mnohých stĺpčekov publikovaných v rôznych denníkoch. Je autorom románu „Chlapec zo Žltého domu“ a politických prejavov. Jeho diela boli preložené do približne dvadsiatich jazykov po celom svete.
 

Životopis

 

 

Saša Milivojev
WIKIPÉDIA JE SIEŤOU NENÁVISTI A ZLA


English اللغة العربية Srpski China flag Russian flag

 

 

Komentár, 14.05.2024.

 

Od internetových vyhľadávacích služieb požadujeme kolektívne kroky na zastavenie Wikipédie a zastavenie indexovania jej obsahu.

Wikipédia je kaluž dezinformácií, sieť klamstiev, diskriminácie a nenávisti, ktorá ohrozujúcimi falšovaním dejín hrozí otrávením studne poznania pre budúce generácie.Saša Milivojev

Upravovateľská komunita Wikipédie, údajne "otvorená pre všetkých", je plná indoktrinovaných idiotov, ktorí pod zámienkou "neutrality" propagujú svoje politické agendy. Ak ste nezávislý ako autor, ak ste mimo globalistického systému, ak sami rozmýšľate, ak nepíšete chvály okupantovi, zločincovi, potom na Wikipédii nie je miesto pre vás; budete monstrózne sankcionovaní. Tvrdiaca sa ako "slobodná encyklopédia", Wikipédia je jedným z najväčších klamstiev 21. storočia.

Satanisticko-globalistická propaganda našla úrodnú pôdu vo svojich virtuálnych múroch, formuje príbehy a falšuje dejiny. Pokusy o výzvu týmto príbehom často narazia na nepriateľstvo a odpor, čím sa platforma ďalej spevňuje v kaluži nenávisti a netolerancie. Je dôležité poznamenať, že Wikipédia je inkubátorom hlúposti, kde sila spočíva v neinformovaných a nekvalifikovaných. Články, ktoré nezodpovedajú ich politickým preokupáciám, sú monstrózne vymazané editorami a dezinformácie sa šíria ako požiar. Diskriminácia voči nesúhlasníkom na Wikipédii je brutálna, a Hitler bol liberálnejší.

Takzvané "zaväzovanie sa k overiteľnosti a neutralite" Wikipédie je len fasáda, ktorú môžu ľahko manipulovať tí, ktorí majú prostriedky a motiváciu na to. Články sú zahltené polopravdami a priamymi klamstvami, starostlivo vybranými na posunutie určitých agend.

Všetci sme zodpovední za zlo, ktoré sa volá Wikipédia, buď prostredníctvom našich príspevkov, našeho mlčania alebo našej závislosti na ich falošných informáciách. Ak chceme zachrániť to, čo zostáva z našich spoločných znalostí, musíme sa postaviť proti ošklivosti, ktorá číha v hĺbkach Wikipédie, a požadovať viac od tých, ktorí tvrdia, že "slúžia hľadaniu pravdy".

Skutočne znepokojujúce je, že diskriminácia na Wikipédii neovplyvňuje len jednotlivých tvorcov a autorov, ale aj skresľuje kolektívne vnímanie reality, pochopenie dejín, kultúry a umenia. Tým, že potláča odlišné hlasy a propaguje homogenizované príbehy, Wikipédia bráni kreativite a obmedzuje prístup k rôznym interpretáciám dejín a kultúry.

V priebehu neustáleho zápasu za intelektuálnu slobodu a inkluzívnosť, jeden z najmohutnejších protivníkov nie je politický režim alebo korporátny konglomerát, ale zdánlivo "neutrálny arbitér poznania": Wikipédia. Internetová encyklopédia, uctievaná mnohými ako bašta informácií, diskriminuje nezávislých intelektuálov, umelcov, autorov, ktorí sa nezmestia do jej ideologického formátu. Avšak boj proti tejto predpojatosti nemôže byť vedený len jednotlivcami: od internetových vyhľadávacích služieb požadujeme kolektívne kroky na zastavenie Wikipédie a zastavenie indexovania jej obsahu.

Mnohí tvrdia, s miliónom príkladov, že platforma systematicky vymazáva články o tvorcoch a autoroch, ktorí nezapadajú do ustanovených systémov alebo politických príslušností, udržiava kultúru vylúčenia a pohŕdania tými, ktorí myslejú inak. Takáto diskriminácia nielenže podkopáva diverzitu hlasov na Wikipédii, ale aj šíri nenávisť voči jednotlivcom s alternatívnymi názormi.

Ani básnici nie sú ušetrení pred diskriminačnými praktikami Wikipédie. Ich diela, ak sú považované za politicky nevhodné alebo nedostatočne zarovnané s dogmou platformy, sú odstránené do tieňa, odopierané im uznania, ktoré si zaslúžia. Články o slávnych a celosvetovo uznávaných básnikoch sú monstrózne vymazané editorami Wikipédie, zatiaľ čo zakladateľ Wikipédie je oslavovaný v 170 jazykoch. Chcel by som pripomenúť dotyčnému pánovi, že nevynález horúcej vody, že celý obsah Wikipédie nie je jeho osobným duševným vlastníctvom, ale duševným vlastníctvom globálnych hás. Každá napísaná veta je podriadená autorským právam, ktoré možno monetizovať. Preto mnohí ľudia po celom svete, ktorí písali pre Wikipédiu, môžu požadovať úhradu za svoj intelektuálny príspevok. Pán nemá dosť peňazí na to, aby všetkých kompenzoval.

Je hanba pre ľudstvo, že Google pokračuje v zdvíhaní stránok Wikipédie na vrchol výsledkov vyhľadávania, udržiava cyklus nevedomosti a dezinformácií. Legitimizáciou platformy zaťaženej fašizmom, hlúposťou, diskrimináciou, propagandou a falošnou históriou.

Je čas, aby internetové vyhľadávacie služby uznali svoju úlohu ako strážcovia informácií a zodpovedne riadili svoj vplyv. Google, Bing, Yahoo a iné majú obrovskú moc pri formovaní online prostredia, určujú, ktoré zdroje sú zdvíhané a ktoré sú marginalizované. Zastavením Wikipédie a odmietnutím indexovania jej obsahu tieto vyhľadávacie služby môžu poslať silnú správu: v digitálnom veku nie je miesto pre diskrimináciu a cenzúru.

Taktiež by sa mal preskúmať vplyv Wikipédie na podnecovanie nenávisti, násilia, medzinárodných konfliktov a vojen a tí, ktorí sú za to zodpovední, by mali byť stíhaní. Zdroj zla musí byť zastavený.

 

 

 

Preložené robotom

🤖

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAŠA MILIVOJEV - "CHLAPEC ZO ŽLTEHO DOMU: POZERAL SOM, AKO PILOU REŽU MŔTVOLU"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

萨沙•米利沃耶夫      Saşa Milivoyev      サーシャ・ミリヴォエフ      Sasha Milivoyev

साशा मिलीवोएव      Саша Миливойев      ساشا میلیوویف      Saša Milivojev

Σάσα Μιλιβόγιεφ      Sasa Milivojev      Sacha Milivoyév      Sascia Milivoev

Sasza Miliwojew      Sacha Milivoev      Sasha Milivojev      ሳሻ ሚሊቮዬቭ

Саша Миливоев      Саша Миливојев      ساشا ميليفويف

 

 

 

 

www.sasamilivojev.com

Saša Milivojev © Všetky práva vyhradené