Sasza Miliwojew: WIKIPEDIA TO SIEĆ NIENAWIŚCI I ZŁA
Sasza Miliwojew (serbski: Saša Milivojev) jest znanym pisarzem, poetą, dziennikarzem i analitykiem politycznym... Jeden z najbardziej czytanych felietonistów w Serbii, autor pięciu książek i licznych felietonów publikowanych w różnych codziennych gazetach. Jest autorem powieści „Chłopiec z Żółtego Domu” oraz mów politycznych. Jego prace zostały przetłumaczone na około dwadzieścia języków na całym świecie.
 

Biografia

 

 

Sasza Miliwojew
WIKIPEDIA TO SIEĆ NIENAWIŚCI I ZŁA


English اللغة العربية Srpski China flag Russian flag

 

 

Komentarz, 14.05.2024. SAŠA MILIVOJEV

 

Wymagamy zbiorowego działania ze strony wyszukiwarek internetowych, aby zawiesić działanie Wikipedii i zaprzestać indeksowania jej treści.

Wikipedia to szamba dezinformacji, sieć kłamstw, dyskryminacji i nienawiści, która poprzez fałszowanie historii grozi zatruć studnię wiedzy dla przyszłych pokoleń.Sasza Miliwojew

Społeczność redagująca Wikipedię, rzekomo "otwarta dla wszystkich", jest pełna zindyoktrynowanych idiotów, którzy promują swoje polityczne agendy pod przykrywką "neutralności". Jeśli jesteś niezależny jako autor, jeśli jesteś poza systemem globalistycznym, jeśli myślisz samodzielnie, jeśli nie piszesz pochwał dla okupanta, złoczyńcy, to na Wikipedii nie ma dla ciebie miejsca; będziesz potwornie ukarany. Twierdząc, że są "wolną encyklopedią", Wikipedia jest jednym z największych kłamstw XXI wieku.

Satanistyczno-globalistyczna propaganda znalazła żyzną glebę w jej wirtualnych murach, kształtując narracje i fałszując historię. Próby podważenia tych narracji często napotykają na wrogość i opór, co jeszcze bardziej cementuje platformę w szambie nienawiści i nietolerancji. Ponadto ważne jest podkreślenie, że Wikipedia jest inkubatorem idiotyzmu, gdzie władza leży w rękach nieświadomych i niekompetentnych. Artykuły, które nie zgadzają się z ich politycznymi zaangażowaniami, są potwornie usuwane przez redaktorów, a dezinformacja rozprzestrzenia się jak ogień. Dyskryminacja wobec dysydentów na Wikipedii jest brutalna, a Hitler był bardziej liberalny.

Tak zwane "zaangażowanie w weryfikowalność i neutralność" Wikipedii to nic innego jak fasada, łatwo manipulowana przez tych, którzy mają środki i motywację do tego. Artykuły są zagracone półprawdami i otwartymi kłamstwami, starannie dobieranymi w celu promowania określonych agend.

Jesteśmy wszyscy odpowiedzialni za zło zwane Wikipedią, czy to poprzez nasze wkłady, naszą ciszę, czy nasze poleganie na ich fałszywych informacjach. Jeśli chcemy ratować to, co pozostało z naszej zbiorowej wiedzy, musimy zmierzyć się z brzydotą czająca się w głębinach Wikipedii i wymagać więcej od tych, którzy twierdzą, że "służą poszukiwaniu prawdy".

To, co naprawdę niepokoi, to że dyskryminacja na Wikipedii dotyczy nie tylko poszczególnych twórców i autorów, ale także zniekształca zbiorowe postrzeganie rzeczywistości, zrozumienie historii, kultury i sztuki. Poprzez cenzurowanie głosów opozycyjnych i promowanie homogenicznych narracji, Wikipedia hamuje kreatywność i utrudnia dostęp do różnych interpretacji historii i kultury.

W trwającej walce o wolność intelektualną i inkluzywność, jednym z najpoważniejszych przeciwników nie jest reżim polityczny ani korporacyjny gigant, lecz pozornie "neutralny arbiter wiedzy": Wikipedia. Internetowa encyklopedia, szanowana przez wielu jako bastion informacji, dyskryminuje niezależnych intelektualistów, artystów, autorów, którzy nie wpasowują się w jej ideologiczny szablon. Jednak walka z tą stronniczością nie może być toczona tylko przez jednostki: wymagamy zbiorowego działania ze strony wyszukiwarek internetowych, aby zawiesić działanie Wikipedii i zaprzestać indeksowania jej treści.

Wielu twierdzi, podając milion przykładów, że platforma systematycznie usuwa artykuły o twórcach i autorach, którzy nie pasują do ustalonych systemów czy przynależności politycznych, utrwalając kulturę wykluczenia i pogardy dla tych, którzy myślą inaczej. Taka dyskryminacja nie tylko podważa różnorodność głosów na Wikipedii, ale także szerzy niechęć do osób o alternatywnych poglądach.

Nawet poeci nie są oszczędzani przez dyskryminacyjne praktyki Wikipedii. Ich dzieła, jeśli uznane za politycznie niewygodne lub niewystarczająco zgodne z dogmatami platformy, są odsuwane na margines, pozbawiane uznania, jakie zasługują. Artykuły o znanych i globalnie uznanych poetach są potwornie usuwane przez redaktorów Wikipedii, podczas gdy założyciel Wikipedii jest chwalony w 170 językach. Przypomnę temu panu, że nie wynalazł ciepłej wody, że cała zawartość Wikipedii nie jest jego osobistą własnością intelektualną, lecz własnością intelektualną globalnych mas. Każde zdanie jest objęte prawami autorskimi, które można wykorzystywać komercyjnie. Dlatego miliony ludzi na całym świecie, którzy pisali dla Wikipedii, mogą żądać zapłaty za swój wkład intelektualny. Pan nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby zrekompensować wszystkich.

To haniebne dla ludzkości, że Google nadal podnosi strony Wikipedii na szczyt wyników wyszukiwania, utrwalając tym samym cykl ignorancji i dezinformacji. Legitymizując platformę obarczoną faszyzmem, idiotyzmem, dyskryminacją, propagandą i fałszywą historią.

Nadszedł czas, aby wyszukiwarki internetowe uznały swoją rolę jako strażników informacji i odpowiedzialnie zarządzały swoim wpływem. Google, Bing, Yahoo i inni dysponują ogromną mocą kształtowania krajobrazu online, decydując, które źródła są podnoszone, a które marginalizowane. Poprzez zawieszenie Wikipedii i odmowę indeksowania jej treści, te wyszukiwarki mogą wysłać potężny sygnał: nie ma miejsca na dyskryminację i cenzurę w erze cyfrowej.

Należy również zbadać wpływ Wikipedii na podsycanie nienawiści, przemocy, konfliktów międzynarodowych i wojen, a odpowiedzialnych należy pociągnąć do odpowiedzialności. Źródło zła musi zostać zatrzymane.

 

 

 

Tłumaczone przez robota

🤖

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SASZA MILIWOJEW - „CHŁOPIEC Z ŻÓŁTEGO DOMU”: JASKINIA CZARNYCH TRANSPLANTOLOGÓW W RELACJI NAOCZNEGO ŚWIADKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

萨沙•米利沃耶夫      Saşa Milivoyev      サーシャ・ミリヴォエフ      Sasha Milivoyev

साशा मिलीवोएव      Саша Миливойев      ساشا میلیوویف      Saša Milivojev

Σάσα Μιλιβόγιεφ      Sasa Milivojev      Sacha Milivoyév      Sascia Milivoev

Sasza Miliwojew      Sacha Milivoev      Sasha Milivojev      ሳሻ ሚሊቮዬቭ

Саша Миливоев      Саша Миливојев      ساشا ميليفويف

 

 

 

 

www.sasamilivojev.com

Sasza Miliwojew © Wszystkie prawa zastrzeżone